103 | HORSKÁ KRAJINA S JEZEREM

    PIEPENHAGEN-WEYROTHER-MOHR Charlotta (1821 - 1902)

    Olej na kartonu, 22x26,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole C M.

    • dosažená cena: 130 000 CZK