014 | KULJEVANOVA CESTA

    PÍSECKÝ Josef (1878 – 1954)

    Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, datace 1935, signováno vlevo dole J. Písecký, zezadu opatřeno přípisem s určením a potvrzením pravosti díla autorem.
    Rubešova galerie, 1937, č. kat. 40.

    • dosažená cena: 30 000 CZK