049 | PORTRÉT DÍVKY V KLOBOUKU

    PITHART Jindřich (1864 Skalice na Moravě - 1935 Praha)

    Pastel na lepence, 96 x 67 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Pithart.

    • 15 000 CZK - 25 000 CZK