063 | ODPOČINEK NA CESTĚ HORSKOU KRAJINOU

    PITTERMAN Longen Emil Arthur (1885 - 1936)

    Olej na plátně, 51,5 x 60,5 cm, rámováno, datace 1935, signováno vlevo dole E. A. LONGEN. 1935.
    Opatřeno odborným posudkem PhDr. Rey Michalové, Ph.D.