• PŘEDJAŘÍ

193 | PŘEDJAŘÍ

PITTERMAN LONGEN Emil Arthur (1885 – 1936)

Olej na plátně, 51,5 x 61,5 cm, rámováno, datace 1932, signováno vlevo dole E. A. Longen 1932.