049 | SALUT AU MONDE! (WALT WHITMAN)

    PREISSIG Vojtěch (1873 - 1944)

    Barevný linoryt na papíře, 16,5 x 18 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole V Preissig.