083 | ZLATÁ ULIČKA

    PROCHÁZKA Jaro (1886 Praha - 1949 Praha)

    Olej na plátně adjustovaném na lepence, 50 x 70 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Jaro Procházka.

    • dosažená cena: 26 000 CZK