043 | DÍVKA V BŘÍZÁCH

    PROCHÁZKA Jaroslav (1866 – 1949)

    Olej na plátně, 43,5 x 47 cm, rámováno, signováno vlevo dole JAROSLAV PROCHÁZKA.

    • dosažená cena: 28 000 CZK