• KRAJINA

017 | KRAJINA

RABAS Václav (1885 – 1954)

Olej na kartonu, 12,5 x 21,5 cm, rámováno, datace 1946, signováno vpravo dole Rabas 46.
Posoudil a pravost potrvdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.