027 | LETNICE

    REYNEK Bohuslav (1892 - 1971)

    Kolorovaný lept na papíře, 25 x 16 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Reynek.
    V soupisu díla R. Bernardi uvedeno pod č. G 393.
    Halasová Dagmar, Bohuslav Reynek, Petrov, Brno, 1992, str. 84, obr. 36.

    • dosažená cena: 160 000 CZK