013 | SEKERKA VE SNĚHU

    REYNEK Bohuslav (1892 - 1971)

    Suchá jehla na papíře, 13,5 x 8,5 cm, rámováno v paspartě pod sklem, datace 1955, signováno vpravo dole Reynek.
    Pravost díla potvrzena Veronikou Reynkovou.