136 | DOSTAVENÍČKO

    ROLÍN Viktor (1887 - 1942)

    Olej na dřevěné desce, 60 x 69 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. ROLÍN.

    • dosažená cena: 13 000 CZK