006 | ŽELEZÁRNY

    RONEK Jaroslav (1892 Praha - 1962)

    Olej na plátně, 70,5 x 100,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ronek.

    • dosažená cena: 15 000 CZK