118 | MOTIV Z TELČE

    RŮŽIČKA Rudolf (1883 - 1978)

    Tuš a tužka na papíře, 19,5 x 12,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1923, signováno vpravo dole R. Růžička 1923.
    Provenience:
    Restituce z NG v Praze č. 5689, Waldesova obrazárna č. 1927.