116 | VLAŠSKÁ ULICE

    RŮŽIČKA Rudolf (1883 - 1978)

    Tužka na papíře, 26,5 x 20,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1923, signováno vpravo dole R. Růžička 1923, vpředu dole přípis s určením.
    Provenience:
    Restituce z NG v Praze č. 5865, Waldesova obrazárna, č. 1925.