027 | ODPOČINEK

    SÁGNER Augustin (1891 Kostelec nad Orlicí - 1946 Praha)

    Olej na plátně, 51 x 71 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ságner.

    • dosažená cena: 56 000 CZK