012 | ŽENA

    SÁGNER Augustin (1891 - 1946)

    Olej na plátně, 77,5 x 59 cm, rámováno, datace 1930, signováno vpravo nahoře Ságner, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem Krajská galerie Hradec Králové.
    Obecní dům, Praha, 1931.
    Pošova galerie, Praha, 1943.
    Orlická galerie, Rychnov nad Kněžnou, 1978.
    Krajská galerie Hradec Králové, 1976.