119 | ČTENÁŘ DOSTOJEVSKÉHO

    SAUDEK JAN (1935)

    Fotografie, 12,5 x 15,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 2000, signováno vpravo uprostřed Jan Saudek.