099 | ZIMA V LESE

    SCHADT Karel (1888 Příbram - 1955 Příbram)

    Olej na plátně, 70 x 100,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. SCHADT.

    • dosažená cena: 64 000 CZK