018 | SV. HUBERT

    SCHWEIGER Hanuš (1854 - 1912)

    Kombinovaná technika na papíře, 29,5 x 44,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1884, signováno vpravo dole ligaturou HS 84.