118 | DÍVKA V ŠEDÉ KRAJINĚ

    SEDLISKÝ Ivan (1926 - 1999)

    Linoryt na papíře, 36,5 x 56,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Sedlinský, list č. 5/30, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.

    • dosažená cena: 300 CZK