128 | POHLED NA PRAHU

    ŠETELÍK Jaroslav (1881 - 1955)

    Olej na plátně, 70 x 130 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jaroslav Šetelík.

    • dosažená cena: 85 000 CZK