065 | Z FÜRSTENBERSKÉ ZAHRADY

    ŠETELÍK Jaroslav (1881 Tábor - 1955 Praha)

    Olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, pod sklem, datace 1924-1930, signováno vpravo dole Jaroslav Šetelík.

    • 120 000 CZK - 140 000 CZK