159 | VZNIK

    ŠEVČÍK Miloš (1939 - 2007)

    Olej na plátně, 85 x 120 cm, rámováno, datace 2000, signováno vpravo dole M. ŠEVČÍK 2000.

    • dosažená cena: 34 000 CZK