084 | FRANCOUZSKÁ KRAJINA

    ŠIMÁK Lev (1896 - 1989)

    Olej na plátně adjustovaném na dřevěné desce, 44,5 x 65 cm, rámováno, datace 1923, signováno vpravo dole Lev 23.