065 | POLOAKT S KAKTUSEM

    ŠIMÁK Lev (1896 - 1989)

    Olej na plátně, 70,5 x 58 cm, rámováno, datace 1935, signováno vpravo dole Lev 35.

    • dosažená cena: 30 000 CZK