055 | HELMOVY MLÝNY

    ŠIMON Tavík František (1877 - 1942)

    Barevná litografie na papíře, 26 x 27 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole T. F. Šimon.
    C. Bentinck, Tavik František Šimon, Catalogue Raisonné & Biographical Sketch, druhé vydání, 2020, No 86.