098 | KARLŮV MOST V ZIMĚ

    ŠIMON Tavík František (1877 Praha - 1942 Praha)

    Barevný lept na papíře, 40 x 53 cm, rámováno, pod sklem, datace 1916, signováno vpravo dole T. F. Šimon a opatřeno autorskou ligaturou.