053 | KRAJINA S KOSTELEM / ŽELEZNICE U JIČÍNA

    ŠIMON Tavík František (1877 - 1942)

    Olej na plátně, 91 x 72 cm, rámováno, signováno vpravo dole T. F. Šimon.