053 | BEZ NÁZVU (RUCE)

    ŠIMOTOVÁ Adriena (1926 - 2012)

    Kombinovaná technika a tisk na papíře, 50 x 37 cm, rámováno v kazetovém rámu, pod sklem, datace 1973, signováno vpravo dole Adriena Šimotová 73.

    • dosažená cena: 40 000 CZK