105 | POHLED NA KUNĚTICKOU HORU

    ŠIMŮNEK Jaroslav (1872 - 1939)

    Olej na lepence, 42 x 62 cm, rámováno datace – okolo r. 1920, signováno vpravo dole J. Šimůnek.

    • dosažená cena: 12 000 CZK