097 | HARLEKÝN A KOLOMBÍNA

    SKÁLA Karel Václav (1908 Praha - 2001 Praha)

    Olej na plátně, 61,5 x 80 cm, rámováno, datováno 40. léta 20. st., signováno vlevo dole K. Skála.

    • dosažená cena: 30 000 CZK