060 | PŘELET NAD KRAJINOU – LETADLO BH-11B (L-BONM)

    SKÁLA Vít (1883 - 1967)

    Olej na plátně, 94,5 x 110,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Vít Skála.