105 | ARCIMBOLDO

    SKLENÁŘ Zdeněk (1910 - 1986)

    Litografie na papíře, 53 x 38 cm, v paspartě, datace 1972, signováno dole uprostřed Sklenář 1972.
    Konzultováno s galeristou Zdeňkem Sklenářem.