• ZÁTIŠÍ

123 | ZÁTIŠÍ

SLAVÍČEK Jan (1900 - 1970)

Olej na dřevě, 38,5 x 46,5 cm, rámováno, datace 1942, signováno vpravo dole J. Slavíček.
Opatřeno potvrzením pravosti díla.

  • dosažená cena: 50 000 CZK