123 | ZÁTIŠÍ

    SLAVÍČEK Jan (1900 - 1970)

    Olej na dřevě, 38,5 x 46,5 cm, rámováno, datace 1942, signováno vpravo dole J. Slavíček.
    Opatřeno potvrzením pravosti díla.

    • dosažená cena: 50 000 CZK