104 | LABUTĚ

    SMUTNÝ Oldřich (1925 Debře nad Sázavou)

    Olej na plátně adjustovaném na lepence, 38,5 x 27 cm, rámováno, signováno vpravo dole O. Smutný.

    • dosažená cena: 18 000 CZK