108 | AKT V INTERIÉRU

    SOUČEK Karel (1915 - 1982)

    Olej na plátně, 80 x 70 cm, rámováno, datace 1940, signováno vpravo dole K. Souček 40.
    Opatřeno expertizou PhDr. N. Řehákové.