• FOTOGRAF NA ULICI

116 | FOTOGRAF NA ULICI

SOUČEK Karel (1915 - 1982)

Olej na plátně, 69,5 x 90,5 cm, rámováno, datace 1982, signováno vpravo dole K. Souček 82.
Konzultováno s Dr. Janem Vykoukalem.

  • dosažená cena: 56 000 CZK