116 | FOTOGRAF NA ULICI

    SOUČEK Karel (1915 - 1982)

    Olej na plátně, 69,5 x 90,5 cm, rámováno, datace 1982, signováno vpravo dole K. Souček 82.
    Konzultováno s Dr. Janem Vykoukalem.

    • dosažená cena: 56 000 CZK