112 | KRAJINA S DOMKEM

    SOUČEK Karel (1915 - 1982)

    Olej na plátně, 58 x 72,5 cm, rámováno, datace 1972, signováno vlevo dole K. Souček 72.
    Konzultováno s Dr. Janem Vykoukalem.