072 | LEŽÍCÍ DÍVČÍ AKT

    SOUČEK Karel (1915 – 1982)

    Olej na plátně, 54 x 65 cm, rámováno, datace 1977, signováno vpravo dole K. Souček 77.

    • dosažená cena: 32 000 CZK