019 | ULICE V DEŠTI

    SOUČEK Karel (1915 Kročehlavy - 1982 Kladno)

    Olej na kartonu, 66,5 x 86,5 cm, rámováno, datace 1965, signováno vpravo dole K. Souček 65, zezadu opatřeno štítkem Ústřední svaz ČS. výtvarných umělců.
    Galerie Polsko, Štětín, zámek, 1956;
    Galerie Kladno, Karlovy Vary, 1964;
    Galerie Vilímek, Praha, 1963.