006 | FIESOLE

    ŠPILLAR Jaroslav (1869 - 1917)

    Olej na kartonu, 20 x 31 cm, rámováno, datace 1900, signováno vlevo dole ŠPILLAR JAROSLAV FIESOLE 1900.
    Vystaveno a publikováno:
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4. 9 - 1. 11. 2015, str. 539, zezadu výstavní štítek;
    Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V. U. Mánes, 5. 4. - 27. 5. 2012, str. 83, zezadu výstavní štítek.

    • dosažená cena: 22 000 CZK