096 | FRANCOUZSKÉ POBŘEŽÍ

    ŠPILLAR Karel (1871 - 1939)

    Olej na plátně adjustovaném na lepence, 26 x 32,5 cm, rámováno, datace 1904, signováno vpravo dole K. Š.
    Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes 5.4. - 27.5. Praha, 2012.
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, Správa Pražského hradu a SVU Mánes, 4.9 - 1.11. Praha, 2015.
    Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2012; s. 84
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes, Praha, 2015, s. 540

    • dosažená cena: 75 000 CZK