039 | NA PLÁŽI

    ŠPILLAR Karel (1871 - 1939)

    Olej na plátně adjustovaném na lepence, 26,5 x 34 cm, rámováno, signováno vpravo dole Karel Špillar.
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4.9 - 1. 11. Praha, 2015.
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 541.