• HRA POLO V OSTENDE

020 | HRA POLO V OSTENDE

STRETTI Viktor (1878 - 1957)

Olej na kartonu, 35 x 50,5 cm, rámováno, datace 1907, signováno vpravo dole V. STRETTI OSTENDE 1907, zezadu opatřeno přípisem s určením.