MAŘÁK Julius Edvard:
Uhel na papíře, 60 x 88 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Mařák.
Posoudila a pravost díla potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková – Horová.
- vyvolávací cena: 60 000 CZK