•

MAŘÁK Julius Edvard:

Uhel na papíře, 60 x 88 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Mařák.

Posoudila a pravost díla potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková – Horová.

  • vyvolávací cena: 60 000 CZK