121 | LETNÍ DEN (VELKÝ)

    ŠVABINSKÝ Max (1873 - 1962)

    Litografie na papíře, 618 x 515 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Švabinský.
    Páleníček L., Švabinská Z., Max Švabinský Grafické dílo, Národní galerie v Praze , 1976, str. 62, soupis č. 46

    • dosažená cena: 30 000 CZK