048 | PIETA (VELKÁ)

    ŠVABINSKÝ Max (1873 - 1962)

    Lept na papíře, 508 x 405 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1906, signováno vpravo dole M. Švabinský.
    Publikováno: Páleníček L., Švabinská Z., Max Švabinský Grafické dílo, Národní galerie v Praze, 1976, str. 61, soupis č. 35.