063 | PIETA

    ŠVABINSKÝ Max (1873 - 1962)

    Lept na papíře, 50,5 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – 1906, signováno vpravo dole MŠvabinský.
    Páleníček L., Švabinská Z., Max Švabinský Grafické dílo, Národní galerie v Praze , 1976, str. 61, soupis č. 35.

    • dosažená cena: 15 000 CZK