088 | LINIE NR. 21

    SÝKORA Zdeněk (1920 - 2011)

    Serigrafie na papíře, 53 x 53 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1986, signováno vpravo dole Sýkora, list č. 19/100.
    Grafika byla použita na plakátu k výstavě Zdeněk Sýkora – Quadrat – Moderne galerie, Josef ALbers Museum, Bottrop 1986.
    Lenka Sýkorová, Zdeněk Sýkora, Grafika, Gallery, 2008, str. 84 – 85, str. 155.

    • dosažená cena: 54 000 CZK